Kolay Sıkma Erkekler Abs

Android için Spor ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.6 MB
  • Version 1.3
  • Dil TR / EN
  • Firma PocketFitness
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz keyifli bir spor ve fitness uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz keyifli bir spor ve fitness uygulaması.

Uygulama son derece basit bir menüye, anlaşılabilir anlatım tarzına, kolay kullanıma sahip bir uygulamadır. Spor yapmak isteyen fakat imkan ve vakit bulamayan siz spor severlerimize özel olarak yaratılmış yararlı bir spor uygulamasıdır. Bu uygulamayı Android cihazına yükleyecek olan tüm kullanıcılarımızın severek kullanacağı ve keyif alabileceği bir uygulamadır.

Yaz yaklaşıyor, kızlar ise kaslı erkeklerden hoşlanıyor. Fakat sizin vücudunuzda tek bir kas bile yok. Ama sakın üzülmeyin. Bu uygulamanın içerdiği egzersiz programını büyük bir istek ve azimle uygular iseniz, siz de inanılmaz kaslara sahip olabilir ve kızların tüm bakışlarını üzerinizde toplayabilirsiniz. Uygulama size egzersizleri video anlatımıyla yaptıracağı için işiniz daha da kolaylaşacak. Videodaki antrenöre eşlik ederek tüm hareketleri onunla beraber yapabilecek, bu sayede de sanki özel bir spor hocası ile çalışıyormuş hissine kapılacaksınız. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Kolay Sıkma Erkekler Abs indir